Scoala Unghii | Alege ce e mai bun
29
post-template-default,single,single-post,postid-29,single-format-standard,rockpp-disabled,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Vino ca model si convinge-te!

Alege ce e mai bun

Alege ce e mai bun

thumb_IMG_0374_1024

Suntem un centru de formare si perfectionare acreditat ministerial si de CNFPA pentru meseria de manichiurist, pedichiurist si stilist protezist unghii gel si acril si iti propunem sa inveti in una dintre cele mai performante scoli de profil din Europa.

Pentru cursurile de specializare in diferite tehnici de ultim moment, cursurile dureaza 1 zi, 3 sau 5 zile si se desfasoara, la cerere, in special in week-end. Vei lucra cu unii dintre cei mai buni traineri din Romania, iar in cadrul scolii noastre iti oferim perspectiva, vei invata sa gandesti un business in jurul acestei meserii, vei invata sa interactionezi cu clientii si iti vei face deja o idee clara despre cum lucreaza furnizorii.

thumb_IMG_0453_1024

La toate orele noastre vei lucra pe modele vii, ceea ce te va ajuta sa fii mult mai stapana pe notiunile invatate. Iti propunem specializari pe gel si acril, workshop-uri in tehnici noi (ex.Gel Polish Soak Off…), perfectionare in comunicare si marketing, cursuri de design si pictura cu o metodologie de formare bazata pe o programa bine structurata si creativa.

Noi nu scoatem cursante sau cursanti “pe banda”, pentru ca echipa noastra pune suflet si investeste in fiecare dintre persoanele care ne-au ales sa le directionam pasii spre o meserie!

Toti absolventii nostri au devenit buni profesionisti, au reusit sa fie antreprenori prin dezvoltarea unei afaceri proprii sau au ales la randul lor sa fie formatori. In Romania si nu numai, cei mai buni dintre cei buni au diplome eliberate de DC Nails Academy si au putut la finalul cursurilor sa isi aleaga drumul in viata!

Fără comentarii

Lăsați un comentariu

Info Confidențialitate Date
Referitor la regulamentul de protecție al datelor, vă informăm că acest site poate colecta următoarele date:
Citiți informațiile complete accesând Termeni și Condiții
Anumite condiții sunt obligatorii. Vă rugăm să le acceptați pentru a putea merge mai departe.